امتناع ترامپ از حضور در نشست‌های خبری ادامه دارد

image image

رییس جمهوری منتخب آمریکا از حضور در نخستین نشست خبری که از زمان انتخابات برنامه ریزی کرده بود، امتناع کرد چون ترجیح می‌دهد تا تنها از طریق توییتر با مردم سخن بگوید و ارتباط داشته باشد و در مصاحبه‌هایی که رودرو و با حضور خودش و یک پرسشگر باشد، شرکت می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، رییس جمهوری منتخب آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد که برنامه‌اش برای روز پنجشنبه درباره آینده امپراتوری تجاری‌اش باید بار دیگر برنامه‌ریزی شود.

شان اسپایسر، سخنگوی ترامپ در ایمیلی اعلام کرد که این بیانیه از سوی ترامپ برای اطمینان حاصل کردن از تیم امنیتی وی است.

ترامپ در توییت خود نوشت: من در آینده‌ای نزدیک کنفرانس خبری برگزار می‌کنم و درباره تجارت، اعضای کابینه و سایر مسائل مهم و مورد علاقه به گفت و گو می‌پردازم.

ترامپ یک حساب بسیار فعال در توییتر دارد و مصاحبه‌های تلویزیونی زیادی هم دارد که شامل حضور در مصاحبه روز یکشنبه شبکه خبری فاکس نیوز می‌شود.

برای چندین دهه است که روسای جمهوری منتخب آمریکا چند روز پس از انتخابات در نشست‌های خبری شرکت می‌کنند اما این بار ترامپ این سنت را شکسته و از زمان برگزاری انتخابات در نشست خبری شرکت نکرده است.

ماه گذشته میلادی، ترامپ برج خودش در نیویورک را ترک کرد تا برای صرف شام بیرون برود اما به خبرنگاران که در لابی برج بودند، چیزی نگفت. خبرنگاران همچنین در همان هواپیمایی که ترامپ در آن سوار است، سوار نمی‌شوند. همیشه خبرنگاران با روسای جمهوری آمریکا در همان هواپیمایی سوار شده‌اند که رییس جمهوری در آن بوده است.

انتهای پیام

منبع خبر

Please publish modules in offcanvas position.