فرمانده نیروی زمینی ارتش: بازوی توانمند نیروهای مسلح در دفاع از کشور هستیم

امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در مراسم معارفه جانشین و معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی گفت: ارتش ایران در دوران دفاع مقدس به عنوان بازویی توانمند در کنار سایر نیروهای مسلح به دفاع از کشور پرداخت و اکنون نیز علاوه بر دفاع از تمامیت ارضی کشور در حفظ امنیت داخلی نیز ایفای نقش می‌کند.

وی افزود: جوانان این مرز و بوم نیز در آینده با اخلاصی تمام نشدنی، با تمام توان و اعتقاد راسخ تحت رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا(حفظه الله) و سلسه مراتب به این امر پایبند خواهند بود تا امانت بزرگ شهدا را به دست امام زمان(عج) برسانند.

فرمانده نیروی زمینی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "ارتش ما یک ارتش مکتبی با ارش های بسیار بالا است" اظهار داشت: ارتش‌های جهان بر سه دسته تقسیم می شوند. نخست ارتش‌هایی که توانایی جنگ و دفاع از ملت خود را ندارند و حالت تشریفاتی به خود گرفته اند. دوم ارتش‌هایی صرفا تک بعدی و عملیاتی بوده که در راستای سلطه‌گری و قدرت طلبی فعالیت می‌کنند و ارتش سوم ارتش مکتبی با انگیزه های متعالی است که ارتش جمهوری اسلامی ایران از جمله ارتش‌هایی است که دارای چنین خصوصیت (ارزشی، مردمی و ولایی) است.

وی در پایان با بیان اینکه ارتش بازوی توانمند نیروهای مسلح در دفاع از کشور است، افزود: شهدای گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی ایران که در دفاع از ناموس و خاک این کشور به شهادت رسیده اند گوش به فرمان ولی امر خود بوده اند ما نیز باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و آن ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

29214

منبع خبر

Please publish modules in offcanvas position.