غفوری‌فرد: نیروهای انقلابی قطعا یک کاندیدا برای ریاست جمهوری دارند

حسن غفوری فرد عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری و دبیرکل جامعه اسلامی ورزشکاران با اشاره به ضرورت تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اظهار کرد: دوستان به این نتیجه رسیده بودن که اگر بخواهند در انتخابات ریاست جمهوری به طور فعال شرکت کنند اولین شرط آن وحدت بین نیروهای انقلابی است.

وی ادامه داد:‌ در همین راستا عده‌ای از چهره‌های موجه جریان انقلابی که از مقبولیت عام برخوردار بودند، بنا به تشکیل یک هیئت موسس 10 نفره کردند و از همه نیروهای دلسوز انقلاب نیز برای حضور در این جبهه دعوت شد. فکر می‌کنم تاکنون حدود 500 نفر در تهران به این جبهه پیوسته و از آن حمایت کرده یا در آینده نزدیک می‌کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری خاطرنشان کرد: انشاالله بزودی نیز در یک همایش بزرگ همه حامیان جبهه مردمی انقلاب اسلامی از سراسر ایران اسلامی گرد هم جمع می‌شوند و بر حمایت خود از این جبهه تاکید می‌کنند.

غفوری فرد تاکید کرد: نیروهای انقلابی برای انتخابات ریاست جمهوری قطعا یک نامزد واحد معرفی می‌کنند.

وی تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی را بسیار ضروری عنوان کرد و گفت: باید زودتر نسبت به تشکیل چنین جمعی اقدام می‌شد و باید اندکی صبر داشت تا نتیجه آن را نیز مشاهده کرد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان خانه احزاب ایران در بخش دیگری از سخنان از حمایت این فراکسیون از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد.

29214

منبع خبر

Please publish modules in offcanvas position.