پاسخ دبیر جشنواره به خبرآنلاین: فیلم‌های هنر و تجربه در جدول نمایش معرفی می‌شوند

image

فرهنگ > سینما - محمد حیدری، دبیر جشنواره فیلم فجر تاکید کرد اسامی فیلم‌های راه یافته به بخش هنر و تجربه بعد از اعلام تمایل سازندگان آثار، در جدول نمایش معرفی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حیدری، عصر امروز با حضور در جمع خبرنگاران، اسامی فیلم‌های راه یافته به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را اعلام کرد. او در پایان این نشست در پاسخ به سوال خبرآنلاین، در این مورد که چرا فیلم‌های بخش هنر و تجربه در بخش مسابقه حضور ندارند، گفت: «بخش مستقل هنر و تجربه وجود ندارد. تعدادی از فیلم‌های بخش مسابقه می‌پذیرند فیلم‌شان در جمع آثار هنر و تجربه هم باشد و بر این اساس اسامی آن‌ها در جدول اعلام می‌شود.»

او ادامه داد: «صاحبان آثار باید بپذیرند که فیلم‌شان در گروه هنر و تجربه باشد. حدود 80 فیلمی که برای هنر و تجربه آمده بود، هیچ‌یک به بخش مسابقه راه پیدا نکردند. در نهایت فیلم‌های بخش مسابقه که صاحبان آن‌ها مایل باشند فیلم‌شان در هنر و تجربه هم ارزیابی شود، آمادگی خود را اعلام خواهند کرد و اسامی آن‌ها در جدول اعلام می‌شود. به این ترتیب که مثلا یک فیلم از بخش چشم‌انداز، یا بخش مسابقه در هنر و تجربه هم حضور دارد.»

5858

منبع خبر

Please publish modules in offcanvas position.